Ridaelamud

Nõmmeliiva teele ehitatakse kaheksateist perekonda mahutavad kolm uut ridaelamut. Nendes hea planeeringuga kodudes on läbi kolme korruse lahedalt paigutatud 3 magamistuba, avatud köögiga elutuba ja suurtemates boksides saun. Hubasust lisavad mõnusalt avarad rõdud ja terrassid. Autokohti on igale perele 2 maja ees.

Rahulik ja turvaline Tänassilma küla on väljakujunenud elukeskkond Tallinna külje all ning sobib kõigile neile, kes soovivad olla linnakärast eemal kuid kõigile igapäevamugavustele lähedal.

Rajatavate uute kodude vahetus läheduses asuvad Nõlvaku lasteaed, paljude võimalustega laste mänguväljak, Laagri Gümnaasium, raamatukogu, perearstikeskus, postkontor ja spordihoone. Rahvamaja huviringides leiavad tegevust igas vanuses kohalikud. Spordihuvilistele on jõusaal, jooksu- ja suusarajad ning kergliiklustee, mis viib Tallinnasse välja. Toidukauplustest on esindatud nii RIMI kui ka Maximarket. Rohenäppude unistus Hortes on samuti lähedal.

Pealinnaga ühendus on tänu uuendatud Tallinna ringteele veelgi kiirem ja mugavam – autoga kulub Tallinnasse sõitmiseks vaid viisteist minutit. Ühistranspordiühendus Tallinna ja Laagri vahel on samuti hea. Saab kasutada nii liinibussi, rongi kui marsruuttaksot.

 

Kolm uut ridaelamut
Hea infrastruktuur
Turvaline ja mõnus keskkond
Kergliiklusteed
Privaatne
Modernne sisekujundus