Ehitusinfo

Vundament, laed, seinad ja katus

Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad raudbetoonist lintvundamedile. Välisseinad on laotud fibo plokkidest, mille soojustamisel on kasutatud kombineeritult soojustusmaterjali (EPS), mis on viimistletud struktuurkrohviga ning mineraalvill on kaetud puitlaudistega. Korteritevahelised seinad on heli tõkestamiseks laotud betoonist väikeõõnesplokkidest. Plokkide õõnsused on sarrustatud ja betoneeritud. Korterite siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil. Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest, mille peale tehakse betoonist tasanduskiht. Hoonel on lamekatus mis on kaetud kahekordse SBS katusekattega.

Elektri ja nõrkvoolusüsteemid

Korterite elektriarvestid paigaldatakse igasse korterisse. Korteri kilbis on kaitsmed ja nõrkvoolu osa. Elektrinäit edastatakse kauglugemise teel. Korteritesse paigaldatakse kõik pistikupesad ja lülitid, valgustid sanitaar-ruumidesse ja esikusse. Kuni korteri kilbini paigaldatakse interneti ja telepildi edastamiseks optiline kaabel. Korterisisesel kaabeldusel kasutatakse ülikiiret andmeside edastamist võimaldavat cat 6 standardile vastavat kaabeldust. Korterites on igas toas ette nähtud moodulpesa telefoni ja/või interneti jaoks, samuti on igas toas on ette nähtud vähemalt üks TV-pesa ning elutoas kaks TV-pesa erineva paigutusega. Kõigisse korteritesse paigaldatakse valvesignalisatsiooni seadmed.

Küte, ventilatsioon

Elamu kütmine lahendatakse gaasiküttega küttesüsteemi baasil. Hoonesse on ette nähtud vesiküttega põrandaküttetorustik. Saunadess paigaldatakse elektrikeris. Siseõhu kvaliteet ja energiatõhusus tagatakse soojustagastusega sundventilatsiooniga. Köögi kohtäratõmbesüsteemiga teostatakse kohtäratõmme köögipliidilt. Äratõmme köögipliidilt tuleb teostada läbi rasvafiltri ja omaette ventilaatoriga. Köögi pliidi kohtäratõmbeseadmed (köögikubud) ei sisaldu müügihinnas.

Rõdud, terrassid, trepid

Piirete konstruktiivne osa on värvitud terasprofiilidest, millesse on paigaldatud lamineeritud ja karastatud klaasist ruudud. Terrassid ehitatakse immutatud puidust. Sisetrepi konstruktsioon puitkonstruktsioonil puitastmetega trepp, viimistlus mööblikvaliteediga.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Veearvesti paigaldatakse pesuruumi või abiruumi. Iga eluaseme soe tarbevesi tagatakse gaasikatlaga. Hoone reoveed kanaliseeritakse olemasolevasse tsentraalsesse kanalisatsioonitrassi. Katuse sademevesi ja ümbrusest dreenitav vesi kogutakse ja suunatakse olemasolevasse sademevee kanalisatsiooni.

Aknad ja uksed

Hoonele on paigaldatakse kolmekordsed klaaspaketiga PVC aknad. Maja välisusteks on metallraamides klaaspaketiga ja tamme spooniga. Siseuksed on kerged puituksed.

Siseviimistlus

Toad

Põrandad on kaetud naturaalparketiga, esikualal klinkerplaadiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Betoonlaed on pahteldatud ja kaetud värviga (Tikkurila Siroplast 2 või samaväärne analoog).

Köök

Põrand on kaetud naturaalparketiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Lagi on pahteldatud ja kaetud värviga (Tikkurila Siroplast 2 või samaväärne analoog).

Rõdud

Piirete konstruktiivne osa on värvitud terasprofiilidest, millesse on paigaldatud lamineeritud ja karastatud klaasist ruudud.

Tehniline ruum

Põrandad on tolmukindlaks töödeldud betoonist, seinad on värvitud (Sadolin P12 või samaväärne analoog) või katmata betoonist väikeõõnesblokkidest.

Pesemisruum ja WC

Põrand on kaetud keraamilise põrandaplaadiga, seinad keraamilise plaadiga. Paigaldatud on WC-pott (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), valamu (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), valamusegisti (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), dušinurk, vann, dušisegisti ja dušilift (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog) ning valgusti.

Leiliruum (saunaga boksidel)

Põrand on kaetud keraamilise põrandaplaadiga, seinad ja lagi kaetud profiillaudisega. Paigaldatud on puidust lava ja elektrikeris.

1. Pakett

Seinaplaadid

Melby Bianco matt 25x40

Aktsendisein Melby Grys struct v Melby Nero struct.

Põrandaplaadid

Zon Preto 20x20

Vaata lähemalt

2. Pakett

Seinaplaadid

Oxford White 20x50

Aktsendisein Oxford Grey v Oxford Graphite 20x50

Võimalus valida dekoor Oxford white 3 inserto 20x50

Põrandaplaadid

ZON Cinza 20x20

Vaata lähemalt

3. Pakett

Seinaplaadid

Marco Cream 20x50

Aktsendisein Marco Brown 20x50

Võimalus valida dekoorid Marco Cream inserto v Brown Inserto 20x50

Põrandaplaadid

ZON Beige 20x20 või ZON Castanho 20x20

Vaata lähemalt

Esikuplaadid

Seeria SEXTANS 40x40

Beige,Brown,Grys v Grafit

Võimalus valida dekoorid Marco Cream inserto v Brown Inserto 20x50

Põrandaplaadid

ZON Beige 20x20 või ZON Castanho 20x20

Vaata lähemalt